Opinie

Polecam z całego serca. Pełen profesjonalizm, podejście do klienta z sercem i wizją, świetna atmosfera, kosmetyki z najwyższej półki, wyczucie smaku i najnowszych trendów, odwaga i pewność swoich decyzji w sprawie stylizacji klienta – tego można się spodziewać po Dorocie Lenik. Usługi bezapelacyjnie warte swojej ceny!

DOROTA KRAWCZYK

To najlepszy salon fryzjerski z jakim spotkałam się w życiu. Pani Dorota to prawdziwa profesjonalistka. Bardzo dobrze zna się na swojej profesji, co za tym idzie wszelkie usługi wykonywane są w sposób absolutnie zachwycający! Dzięki ogromnej wiedzy i długoletniemu doświadczeniu Pani Dorota zawsze potrafi doradzić tak, aby efekt wszystkich zachwycił, jednocześnie tłumacząc, które rozwiązania będą najlepsze. Swoją pracę wykonuje pewnie i z ogromną pasją. Polecam z całego serca! Tam warto przyjść.

MARTYNA GRZONDZIEL

Zdecydowanie polecam ten salon z włosów panie robią cudo. Profesjonalne podejście do klienta. Miłe i uśmiechnięte Panie wysłuchują i doradzają. Odwiedzę jeszcze raz ten profesjonalny salon. Pozdrawiam.

MONIKA GRYCMAN

Polecam ten salon każdemu! Najlepszy salon fryzjerski! Super podejście do klienta. Fachowe doradztwo i przede wszystkim rewelacyjna obsługa.

ANA ANTONINA

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, przyjemna atmosfera i doskonała jakość świadczonych usług. Przyszłam do salonu z zdjęciem fryzury, a pani Dorota wysłuchała, doradziła i efekt przeszedł moje oczekiwania! Gorąco polecam!!

AGATA ŁUKOWSKA

Gorąco polecam ten salon. Profesjonalny i pomocny zespół, w którym panuje świetna atmosfera. Pozdrawiam.

TOMASZ BAŃCZYK