Włosy określają Ciebie

Lśniące i zdrowe włosy to marzenie każdego. Gdy codzienna pielęgnacja włosów nie wystarcza, z pomocą przychodzą specjalistyczne zabiegi na włosy z udziałem wysokiej klasy kosmetyków pielęgnacyjnych KÉRASTASE.

Zabiegi KÉRASTASE zwane RYTUAŁAMI stymulują funkcje witalne skóry głowy, oferują odprężenie i relaks oraz przywracają włosom naturalne piękno.

SALON LENIK oferuje szeroką gamę wyjątkowych rytuałów z użyciem produktów KÉRASTASE.

Pozwól sobie na chwilę relaksu.

Przyczyny zniszczonych włosów

Problemy z włosami to powszechne kłopoty, z którymi boryka się większość osób. Pomimo codziennej pielęgnacji, trudno jest doprowadzić włosy do idealnej kondycji. Przyczyn zniszczonych włosów jest wiele. Do najczęstszych powodów należą:

 • niewłaściwe nawyki żywieniowe,
 • niewłaściwa pielęgnacja włosów,
 • prostowanie i suszenie gorącym powietrzem,
 • farbowanie,
  stosowanie kosmetyków do stylizacji, które wysuszają włosy,
  rozchwiana gospodarka hormonalna,
  niektóre choroby i zażywane leki,

a także

 • zanieczyszczenie powietrza,
  używki (nadmiar alkoholu, palenie papierosów).

Dobra wiadomość

Większość z wymienionych przyczyn zniszczonych włosów da się wyeliminować. 

SPECJALIŚCI KÉRASTASE zalecają wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych w dwóch etapach terapii: rozpoczęcie terapii w salonie fryzjerskim oraz jej późniejszą kontynuację we własnym domu.

SALON LENIK oferuje szereg zabiegów pielęgnacyjnych KÉRASTASE.

Oprócz Rytuału TERMOODBUDOWY zachęcamy do skorzystania z szerokiej gamy RYTUAŁÓW KÉRASTASE.

TERMOODBUDOWA

RYTUAŁ TERMOODBUDOWA – regeneracja włosów.

Jednym z najskuteczniejszych zabiegów regenerujących włosy jest TERMOODBUDOWA. To jeden spośród kilku wyjątkowych RYTUAŁÓW KÉRASTASE. Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie, które są używane podczas zabiegu zawierają Vita-Ciment oraz Nutritive. Pierwszy ze składników odbudowuje cement międzykomórkowy, dzięki czemu poprawia się struktura powierzchni włosów. Zadaniem drugiego jest odtworzenie naturalnej powłoki ochronnej, która osłania włosy od zewnątrz. W ten sposób, szkodliwe czynniki nie trafiają do wnętrza włosów, zaś włosy stają się zdrowsze, mocniejsze i pełne naturalnego blasku.
Podczas zabiegu włosy są wzmacniane i regenerowane zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Genesis

RYTUAŁ GENESIS – pielęgnacja przeciw utracie gęstości włosów.

Najczęściej wybieranym Rytuałem przez klientów KÉRASTASE jest Rytuał GENESIS, który stanowi profesjonalną odpowiedź na wzmocnienie włosów osłabionych i łamliwych. Efektem zabiegów GENESIS jest zredukowanie utraty włosów nawet o 84%.

dodatkowe rytuały

RYTUAŁ JEDWABISTOŚCI

Przeznaczony do włosów suchych i trudnych do ułożenia.

RYTUAŁ STYMULUJĄCY

Stworzony z myślą o osobach, które borykają się z wypadaniem włosów.

RYTUAŁ GĘSTOŚCI

Idealny dla włosów cienkich i osłabionych.

RYTUAŁ CHRONOLOGISTE

Jedyny w swoim rodzaju zabieg, który nadaje włosom wyjątkowy połysk, przywraca im naturalny blask i witalność, a także regeneruje włosy osłabione zabiegami chemicznymi.

RYTUAŁ DYSCYPLINUJĄCY

naczony do włosów niesfornych, puszących się i trudnych do ułożenia. Rytuał sprawia, że włosy stają się miękkie i gładkie.

RYTUAŁ OCZYSZCZAJĄCO-KOJĄCY

Oczyszcza skórę głowy i włosy, a także przynosi odczuwalny efekt świeżości i ukojenia. Rytuał ten jest szczególnie lubiany przez mężczyzn, ale chętnie decydują się na niego również kobiety.

Czas relaksu

Rytuały pielęgnacyjne stanowią chwilę dla Ciebie. Siedząc w wygodnym fotelu odczuwasz upajający relaks dzięki odpowiednio przeprowadzonemu masażowi. Masaż składa się z autorskich gestów, które mają za zadanie stworzenie aury spokoju i ulotnej chwili zapomnienia.

Każdy Rytuał zakończony jest modelowaniem włosów w cenie zabiegu.

RYTUAŁY KÉRASTASE bazują na profesjonalnych produktach KÉRASTASE – koncentratach w formie ampułek i tzw. boosterów, które charakteryzują się wysoce stężonymi składnikami aktywnymi. Ich skuteczne działanie oparte jest na Nano Technologii, czyli bardzo małych cząsteczkach, które przenikają w głąb włosa.

Poszczególne Rytuały trwają maksymalnie od 1 do 1,5 godziny.
To doskonały czas na chwilę relaksu, podczas której odpoczywasz zaś Twoje włosy silnie się regenerują.

Skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać Ci kurację idealnie dopasowaną do charakteru Twoich włosów.