Sport, pasja, biznes

Cześć,

Sport kształtuje człowieka. Tak, zgadzam się z tym w 100 %. Konno jeżdżę od małego dziecka. Dziewczyna z miasta, mieszkająca na 7 piętrze… marzyła o koniach, stajni, pachnącej łące. Warto marzyć, ponieważ bez marzeń nie ma planu, bez planu nie ma realizacji celu i spełniania marzeń. Tak samo w biznesie, trzeba być odważnym, wyjść ze strefy komfortu, stawiać cele i próbować je realizować. Kilkadziesiąt razy coś mi się nie udało, mnóstwo razy usłyszałam słowa krytyki. Dla mnie nie ma słowa porażka. Jeżeli coś mi nie wyszło to jest to jedynie informacja zwrotna, że powinno się zmienić strategię.

Konie nauczyły mnie pokory. Mądre, dumne, wrażliwe zwierzęta, które nie oceniają, oddają to co im podarujesz. Nauczyły mnie słuchać, co bezpośrednio przekłada się na moją codzienną pracę w moim Salonie Lenik. Jestem wrażliwsza na mowę ciała, co pomaga mi wsłuchiwać się w potrzeby moich klientów. Determinacja, punktualność, odwaga pozwoliły mi odnieś sukces, zdobywając medale w Mistrzostwach Polski Południa, Mistrzostw Śląska.

Wielogodzinne treningi, kontuzje, starty w zawodach kształtują mój charakter, podejście do życia. Sportowi zawdzięczam, również spełnienie moich zawodowych marzeń. Jako mama zachęcam innych rodziców, aby pomagali swoim dzieciom, odnajdywać swoje pasje. Nie bójcie się o nich, że nabiją siniaka i guza. To też czasem potrzebne!

Wiem, że teraz czas pandemii jest trudny dla wszystkich, natomiast pasja, sport pozwala nam zapomnieć na chwilę o tym ciężkim czasie, więc zachęcam do ruchu! Pamiętajmy w zdrowym ciele zdrowy duch, dodałabym jeszcze zdrowe, piękne włosy.

Tak, na koniec chciałabym wam powiedzieć :

“Na jednym krańcu jest sukces, na drugim przeciętność. Dziesiątki porażek są pomiędzy”