Cześć, jestem Dorota

Cześć, jestem Dorota i to mój pierwszy wpis na blogu.

Jak to bywa z tymi pierwszymi razami, to i ten pierwszy raz jest trudny bo pierwszy 🙂

Zastanawiałam się od czego zacząć, tyle myśli, ciekawych rzeczy mam Wam do przekazania. Postanowiłam, że mój pierwszy wpis będzie o moim marzeniu – marzeniu o Wielkim Salonie w małym mieście o nazwie Wodzisław Śląski.

Od 23 lat pracuję jako fryzjer, serio już tak długo, a od 20 lat w Wodzisławiu Śląskim. Uważałam, że mieszkając w małym miasteczku tak zwanym grajdołku nic ciekawego  mi się nie przydarzy. Pewnie wiele osób, też tak uważa. Zainspirowana działaniem mojej koleżanki, która postanowiła zrobić coś dużego w małym mieście, ja również zrobiłam krok w przód!

W styczniu 2020 roku uruchomiłam SALON LENIK – FRYZJERSTWO NA WYMAGAJĄCYM POZIOMIE. Zapewne powiecie “następny salon fryzjerski” , a jednak nie do końca. Czy zdarzyło Wam się, że potrzebowaliście czegoś extra i musieliście jechać do dużego miasta? Albo myśleliście, że tylko w dużym mieście są lepsi specjaliści, lepsze marki i większy wybór?

Często nie wierzymy w siebie ponieważ wokół nas, też nie ma odważnych, którzy mogliby nas inspirować do działania. Skoro inni tego nie robią to może my też nie próbujmy niczego zaryzykować. Wiem, że wyjście ze swojego komfortu jest trudne, ale bez tego nie będziemy mogli się rozwinąć.

Wielki Salon w małym mieście, dlaczego nie w wielkim mieście?” – pytacie mnie. A ja Wam odpowiadam, bo w małym mieście też mieszkają WIELCY LUDZIE. Są to osoby świadome, poszukujące usług i produktów na wysokim poziomie oferowanych przez ekspertów w swojej dziedzinie.

Teraz WIELKI ŚWIAT FRYZJERSTWA zawitał do Wodzisławia Śląskiego. Nie musicie już szukać usług KÉRASTASE i L’ORÉAL PROFESSIONNEL w dużych miastach. Koniec z myśleniem, że gdzieś daleko jest lepiej! Już dzisiaj wiem, że miałam rację! Zapraszam Cię do mojego Salonu, abyśmy porozmawiali o Twoich potrzebach popijając dobrą kawę przy sączącej się w tle jazzowej muzyce. Jesteś ciekawa/ciekawy, czy mi się udało?

Wpadnij przekonaj się osobiście 🙂